tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 California Superbike School - terminy 2016
NAS Analytics TAG

California Superbike School - terminy 2016

Autor: Reklama 2016.03.04, 15:31 Drukuj

California Superbike School ogłosiła terminy szkoleń w sezonie 2016 w Polsce. W tym roku szkoła proponuje Wam trzy dwudniowe terminy na dwóch różnych obiektach, tak abyście mogli dopasować swoje plany szkoleniowe do swojego grafika i planów urlopowych.

W dniach 17-18 maja CSS zaprasza na gościnny Tor Poznań, który jest naszą bazą w regionie środkowej Europy. Wrócimy na niego ponownie 8 i 9 sierpnia. Obie daty dobrane zostały tak, abyście mogli w sposób maksymalny wykorzystać czas na szkolenie motocyklowe i miłe spędzenie czasu w motocyklowym klimacie. W maju nasze szkolenie sąsiaduje w kalendarzu z imprezą Speed Day na której w dniach 19-20 maja możecie do woli trenować technikę jazdy wyniesioną z naszej szkoły, do czego zresztą gorąco zachęcamy. Dwa kolejne dni to już weekend i pierwsza runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski. Macie zatem państwo unikalną okazję gościć w naszej szkole, zostać po niej na trening, a jeśli starczy Wam czasu – także zobaczyć w akcji najlepszych polskich zawodników w akcji.

Data sierpniowa to poniedziałek i wtorek, tuż po sierpniowej rundzie Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski. Zachęcamy aby w weekend wpaść na tor i zobaczyć na żywo rywalizację, a w poniedziałek samemu ruszyć na tor!

1 i 2 ponownie będziemy szkolili w Rydze na lokalnym, bardzo ciekawym i klimatycznym torze Bikiernieku Trase. Pomijając uroki leśnej 3,6 kilometrowej pętli zwracamy Waszą uwagę na uroki lata. Przepiękna Ryga oferuje w wakacje wiele atrakcji, w tym wspaniałą plażę w Jurmalii nad Zatoką Ryską.

Absolutną nowością jest szeroka oferta motocykli BMW, które w roku 2016 możecie wynająć na naszych szkoleniach. Zarówno ceny, jak i warunki wynajmu są bardzo konkurencyjne. Co więcej nasz nowy system płatności umożliwia wygodne dokonywanie płatności przelewami, kartą (poprzez Dotpay) a także – umożliwia zakup szkolenia na raty.

Więcej informacji na temat tego jak uczy szkoła oraz ceny uczestnictwa znajdziecie na stronie internetowej www.sbkschool.pl. Podobnie jak w roku ubiegłym partnerami szkoły pozostają BMW Motorrad oraz Bridgestone. Dołączyli do nas również BGŻ BNP Paribas oraz Allianz Global Assistance. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Ścigacz.pl oraz miesięcznik Motocykl. Współpracujemy także ze Speed Day oraz ADV Poland.

W zakładce Terminy i Ceny znajdziecie koszt uczestnictwa w poszczególnych Poziomach nauczania oraz dostępne terminy. Na wiele pytań znajdziecie odpowiedzi w naszym FAQ, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub wątpliwości poprzez e-maila oraz telefonicznie.

Zastanawiasz się dlaczego warto? Dowiedz się więcej!

Zapisy oraz informacje znajdziesz TUTAJ

Organizator w Polsce:
Motor Progress Sp. z o.o.
Tel. (+48) 509 155 792
Tel. (+48) 606 480 900
e-mail: info(malpka)sbkschool.pl
strona www: www.sbkschool.pl

Dołącz także do nasze społeczności na Facebook!

Zdję™cia

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę