tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ostatnia szansa na majowe szkolenie California Superbike School

Ostatnia szansa na majowe szkolenie California Superbike School

Autor: Informacja prasowa 2014.05.14, 14:39 Drukuj

To już ostatnia szansa aby wziąć udział w majowym szkoleniu California Superbike School na Torze Poznań. Do dyspozycji zainteresowanych są już tylko ostatnie wolne miejsca na Poziomie 1 w terminie 20 i 21 maja. Miejsca na poziomach 2,3 oraz 4 są już wykupione.

O tym dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu California Superbike School mogliście przeczytać w poprzedniej publikacji. Więcej informacji znajdziecie także na naszej stronie internetowej.

Przypominamy także o specjalnej ofercie na opony Bridgestone dla uczestników szkolenia. Bridgestone, partner szkoły w Polsce, zapewnia jej uczniom znakomite opony, do wszystkich typów motocykli, rzecz jasna w bardzo atrakcyjnych cenach. Promocyjna oferta dotyczy także innych typów opon Bridgestone, aby ją uzyskać wystarczy skierować się z pytaniem do szkoły, lub bezpośrednio do firmy Speed Day (biuro(małpka)speed-day.pl), która na miejscu będzie prowadziła profesjonalny serwis oponiarski.

Więcej informacji o samym szkoleniu, w tym ceny i terminy znajdziecie na stronie www.sbkschool.pl

Masz pytania?
Napisz bądź zadzwoń:
Tel. (+48) 509 155 792
Tel. (+48) 606 480 900
e-mail: info(at)sbkschool.pl

Wyklad California Superbike School Polska

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę