tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ostatnia szansa na majowe szkolenie California Superbike School Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ostatnia szansa na majowe szkolenie California Superbike School

Autor: Informacja prasowa 2014.05.14, 14:39 Drukuj

To już ostatnia szansa aby wziąć udział w majowym szkoleniu California Superbike School na Torze Poznań. Do dyspozycji zainteresowanych są już tylko ostatnie wolne miejsca na Poziomie 1 w terminie 20 i 21 maja. Miejsca na poziomach 2,3 oraz 4 są już wykupione.

O tym dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu California Superbike School mogliście przeczytać w poprzedniej publikacji. Więcej informacji znajdziecie także na naszej stronie internetowej.

NAS Analytics TAG

Przypominamy także o specjalnej ofercie na opony Bridgestone dla uczestników szkolenia. Bridgestone, partner szkoły w Polsce, zapewnia jej uczniom znakomite opony, do wszystkich typów motocykli, rzecz jasna w bardzo atrakcyjnych cenach. Promocyjna oferta dotyczy także innych typów opon Bridgestone, aby ją uzyskać wystarczy skierować się z pytaniem do szkoły, lub bezpośrednio do firmy Speed Day (biuro(małpka)speed-day.pl), która na miejscu będzie prowadziła profesjonalny serwis oponiarski.

Więcej informacji o samym szkoleniu, w tym ceny i terminy znajdziecie na stronie www.sbkschool.pl

Masz pytania?
Napisz bądź zadzwoń:
Tel. (+48) 509 155 792
Tel. (+48) 606 480 900
e-mail: info(at)sbkschool.pl

Wyklad California Superbike School Polska

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę