tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ruszają darmowe szkolenia dla motocyklistów na Pomorzu! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ruszają darmowe szkolenia dla motocyklistów na Pomorzu!

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.07.07, 12:39 1 Drukuj

Latem tego roku w województwie zachodniopomorskim rusza akcja "Bezpieczne dwa kółka", w ramach której bezpłatnie zostanie przeszkolonych około trzystu motocyklistów. Zajęcia będą polegały na nauce bezpiecznego hamowania, omijania przeszkód i wyjścia z zakrętu. Szkolenia mają spowodować, że kierowcy motocykli będą posiadali odpowiednie umiejętności, dzięki czemu będzie mogło dochodzić do mniejszej liczby wypadków na drogach. Akcję organizuje Polski Związek Motorowy, a finansuje zachodniopomorski urząd wojewódzki. W lipcu i sierpniu kursy prowadzone będą w Szczecinie, Koszalinie i Chojnie. Kurs odbyli już pierwsi motocykliści, którzy są zadowoleni z wiedzy merytorycznej i praktycznej przekazanej im przez instruktorów.

- Zajęcia były bardzo pomocne, pokazały mi jak ważna jest sprawa bezpieczeństwa. Zwróciłem także uwagę, że początkujący motocykliści często nie mają możliwości nauczyć się bezpiecznej jazdy. Dopiero po kilku wywrotkach zaczynają myśleć o bezpieczeństwie i szukać porad - mówił kursant, Bartosz Nowak.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę