tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jelenia Góra. Areszt i gigantyczna grzywna za wjazd motocyklem do lasu NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jelenia Góra. Areszt i gigantyczna grzywna za wjazd motocyklem do lasu

Autor: Raff 2018.06.05, 10:28 3 Drukuj

6000 zł grzywny i zatrzymany motocykl - tak zakończył się rajd miłośnika off-roadu z Niemiec, który postanowił pojeździć motocyklem po jeleniogórskich lasach.

W tym roku zarówno policja, jak i straż leśna ostro wzięły się za egzekwowanie zakazu wjazdu do lasu. Nie tak dawno opisywaliśmy akcję, podczas której zatrzymano 22 motocyklistów, na których nałożono wysokie mandaty. Pisaliśmy także o obywatelu Niemiec, który po zatrzymaniu przez leśników został skazany przez sąd na 3000-złotowa grzywnę.

NAS Analytics TAG

Policjanci z Jeleniej Góry zatrzymali niedawno w okolicach Jagniątkowa kolejnego Niemca, który postanowił crossem pośmigać po tamtejszych lasach. Za próbę ucieczki i złamanie zakazu wjazdu do lasu motocyklista trafił do policyjnego aresztu i otrzymał 6000 złotych grzywny. Na poczet kary zatrzymano mu motocykl o wartości 30 tysięcy złotych.

Ucieczka przed policją, w myśl obowiązujących od ubiegłego roku przepisów, uznawana jest za przestępstwo, za które grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:Janusz 05/06/2018 23:05

niemca nie żałuj

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę