tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Lasy zostały tymczasowo zamknięte. Nie wolno spacerować ani jeździć
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Lasy zostały tymczasowo zamknięte. Nie wolno spacerować ani jeździć

Autor: Raff 2020.04.04, 11:07 4 Drukuj

Lasy Państwowe wydały polecenie zamknięcia podlegających im obszarów leśnych do 11 kwietnia. Powodem ma być nagminnie łamany na leśnych parkingach zakaz gromadzenia się.

Dyrektor Generalny Lasów Państwowych oraz dyrektorzy Parków Narodowych wydali polecenia zamknięcia lasów do 11 kwietnia. Stało się to tuż po tym, jak 31 marca premier zarządził zamknięcie parków, bulwarów i plaż.

NAS Analytics TAG

Powodem wydania takiej decyzji miał być fakt gromadzenia się ludzi na leśnych parkingach i ścieżkach. Faktycznie, w ostatni weekend niemal każdy wjazd do lasu był dosłownie obstawiony samochodami, a leśne drogi przypominały deptaki w ruchliwy dzień.

Zakaz jest tymczasowy - obowiązywać ma do 11 kwietnia. Z ograniczeń wstępu do lasów zwolnieni są myśliwi.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę