tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nastolatkowie na crossach uratowali 90-latka, ktry zgubi si w lesie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nastolatkowie na crossach uratowali 90-latka, ktry zgubi si w lesie

Autor: Janusz Bbenek 2019.10.15, 14:03 1 Drukuj

Kanadyjczycy Nolan Johnston i Jakob Thornton to dwaj kumple, którzy lubią jeździć crossami po odludnych leśnych drogach. Jeden z ich wypadów okazał się wyjątkowo szczęśliwy - uratowali życie staruszka, który utknął w lesie na trzy dni.

Od kilku dni jesteśmy bombardowani informacjami o starszych osobach, które będąc w lesie na grzybach gubią drogę. Czasem niestety ich poszukiwania kończą się tragicznie. Polskie lasy są przy tym stosunkowo mało rozległe, w porównaniu chociażby z dzikimi rejonami Kanady.

NAS Analytics TAG

W jednym z takich miejsc, w lasach prowincji Kolumbia Brytyjska, utknął 90-letni Paul Jones. Jego auto terenowe osiadło na wale ziemnym, a staruszek nie był w stanie go ruszyć. Spędził w lesie 3 dni, a jego zapasy wody i jedzenia były na wyczerpaniu. Do miejsca, w którym doszło do zdarzenia, prowadziła stara droga gruntowa, używana kiedyś przez drwali. Do czasu przyjazdu nastolatków na crossach nie pojawił się na niej żaden inny pojazd.

Kiedy wyczerpany staruszek usłyszał dźwięk silników motocyklowych, zaczął mocno walić w szybę auta, co na szczęście zwróciło uwagę dwóch chłopaków. Wezwali oni na pomoc służby ratownicze, które zajęły się Paulem. Teren był tak nieprzyjazny, że ostatnie 3 kilometry ratownicy musieli pokonać pieszo. Tylko motocykle dały radę!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr