tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nastolatkowie na crossach uratowali 90-latka, który zgubił się w lesie NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nastolatkowie na crossach uratowali 90-latka, który zgubił się w lesie

Autor: Janusz Bębenek 2019.10.15, 14:03 1 Drukuj

Kanadyjczycy Nolan Johnston i Jakob Thornton to dwaj kumple, którzy lubią jeździć crossami po odludnych leśnych drogach. Jeden z ich wypadów okazał się wyjątkowo szczęśliwy - uratowali życie staruszka, który utknął w lesie na trzy dni.

Od kilku dni jesteśmy bombardowani informacjami o starszych osobach, które będąc w lesie na grzybach gubią drogę. Czasem niestety ich poszukiwania kończą się tragicznie. Polskie lasy są przy tym stosunkowo mało rozległe, w porównaniu chociażby z dzikimi rejonami Kanady.

NAS Analytics TAG

W jednym z takich miejsc, w lasach prowincji Kolumbia Brytyjska, utknął 90-letni Paul Jones. Jego auto terenowe osiadło na wale ziemnym, a staruszek nie był w stanie go ruszyć. Spędził w lesie 3 dni, a jego zapasy wody i jedzenia były na wyczerpaniu. Do miejsca, w którym doszło do zdarzenia, prowadziła stara droga gruntowa, używana kiedyś przez drwali. Do czasu przyjazdu nastolatków na crossach nie pojawił się na niej żaden inny pojazd.

Kiedy wyczerpany staruszek usłyszał dźwięk silników motocyklowych, zaczął mocno walić w szybę auta, co na szczęście zwróciło uwagę dwóch chłopaków. Wezwali oni na pomoc służby ratownicze, które zajęły się Paulem. Teren był tak nieprzyjazny, że ostatnie 3 kilometry ratownicy musieli pokonać pieszo. Tylko motocykle dały radę!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę