tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 3000 zł kary i areszt. Straż Leśna prowadzi bezpardonową walkę z motocyklistami NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

3000 zł kary i areszt. Straż Leśna prowadzi bezpardonową walkę z motocyklistami

Autor: Raff 2018.05.16, 12:21 1 Drukuj

3000 zł kary zapłacił motocyklista, który bez wymaganej zgody jeździł po lesie motocyklem. Mężczyzna, obywatel Niemiec, spędził noc w areszcie.

Straż Leśna ma w zakresie karania kierowców znacznie większe uprawnienia niż policja. Leśnicy chętnie to wykorzystują, organizując obławy na motocyklistów i quadowców jeżdżących po lasach bez wymaganych zezwoleń. Nierzadko zdarza się, że jedna akcja kończy się nałożeniem grzywien w wysokości nawet 15 000 złotych.

Leśnicy mówią o prawdziwej pladze motocyklistów naruszających zakazy wjazdu do lasów. Walka z tymi wykroczeniami stała się w tym roku dla służby leśnej priorytetem. Nic dziwnego zatem, że kary nakładane na motocyklistów są tak wysokie, a środki zaangażowane w tępienie off-roadowców znacznie większe niż dotychczas.

W jednej z niedawnych akcji strażnicy zatrzymali obywatela Niemiec, który został oskarżony o nielegalny wjazd do lasu i zniszczenie ściółki leśnej. Mężczyzna został aresztowany i doprowadzony przed sąd. Tam została na niego nałożona kara w wysokości 3000 zł.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę