tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 JD Gunnex KTM Racing ogłosił skład zespołu na 2021. Na pokładzie Tomasz Wysocki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

JD Gunnex KTM Racing ogłosił skład zespołu na 2021. Na pokładzie Tomasz Wysocki

Autor: Dominika Jochymska 2021.02.27, 17:27 Drukuj

Zespół z Czech, JD Gunnex KTM Racing, potwierdził zawodników, którzy wejdą w skład teamu na Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy oraz Międzynarodowe Mistrzostwa Czech, Niemiec i Słowacji w 2021. W zespole znalazł się również polski zawodnik - Tomasz Wysocki.

Drużyna rozpocznie sezon z dwoma kierowcami w Mistrzostwach Świata - jednym w MXGP i jednym w MX2. Wenezuelski talent Lorenzo Locurcio, który w zeszłym roku ścigał się w Mistrzostwach Europy EMX250, w tym roku pojedzie w klasie MXGP. Jose Butron będzie mu towarzyszyć w tej klasie, ale tylko podczas europejskich rund Mistrzostw Świata. Jakub Teresak, który podpisał kontrakt z zespołem w zeszłym roku, pojedzie w klasie MX2.

NAS Analytics TAG

Na pokład wraca Tomasz Wysocki. Polski zawodnik startował już w barwach JD, podczas swoich startów w MXGP. W tym sezonie Tomek pojedzie w Mistrzostwach Europy w klasie EMX Open, zobaczymy go także w Mistrzostwach Czech.

Radek Vetrovsky z kolei będzie startować w Mistrzostwach Europy EMX250, Mistrzostwach Czech i ADAC MX Masters. Skład uzupełniają Jaroslav Katrinak i Filip Neugebauer.

JD Gunnex KTM Racing 2021

Lorenzo Locurcio (MXGP)
Jose Butron (MXGP - europejskie rundy, Mistrzostwa Czech MX)
Jakub Teresak (MX2)
Tomasz Wysocki (EMX Open, Mistrzostwa Czech MX)
Radek Vetrovsky (EMX250, Mistrzostwa Czech MX, ADAC MX Masters)
Jaroslav Katrinak (Mistrzostwa Czech MX, ADAC MX Masters, Mistrzostwa Słowacji MX)
Filip Neugebauer (Mistrzostwa Czech MX, Mistrzostwa Słowacji MX)

Prezentacja zespołu JD Gunnex KTM Racing 2021

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę