tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe motocrossowe modele KTM'a na 2022 ju dostpne [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe motocrossowe modele KTM'a na 2022 ju dostpne [VIDEO]

Autor: Informacja prasowa 2021.05.14, 12:55 Drukuj

Po latach płynnego przepływu informacji z padoku wyścigowego do linii produkcyjnej, cała gama KTM SX 2022 jest bliższa niż kiedykolwiek wcześniej motocyklom, na których zawodnicy zdobywają tytuły. Zaprojektowane na torze wyścigowym i spełniające najwyższe standardy KTM'a w zakresie osiągów, w zaktualizowanych barwach na 2022 rok, doskonale sprawdzą się w zawodach motocrossowych i supercrossowych.

Stworzona dla tych, którzy wiedzą, jak ważna jest solidna podstawa techniczna, seria modeli KTM SX-F jest wyborem zwycięzców. Gama 2022 4-suwów obejmuje trzy modele, które wykorzystują zdobycze KTM'a w tym segmencie. Wyposażone są w najnowsze technologicznie zawieszenia WP XACT i zaawansowane rozwiązania techniczne, w tym kontrolę trakcji, kontrolę startu, zmienne mapy zapłonu i niezawodne rozruszniki.

NAS Analytics TAG

Najczystsza definicja zaawansowanej technologii motocyklowej, 2022 KTM 450 SX-F to niezwykle kompaktowy zestaw, który dostarcza niezrównane 63 KM w najbardziej efektywny sposób. KTM 250 SX-F oferuje niezrównaną prędkość w swojej klasie przesuwając granice osiągów, a KTM 350 SX-F idealnie łączy zwinność 250 z mocniejszym silnikiem.

Stworzone na bazie maszyn wiodących w swojej klasie pod względem osiągów, będą idealne zarówno dla aspirujących, jak i doświadczonych kierowców. Nowa seria 2-suwów obejmuje trzy różne modele, w tym KTM 125 SX, motocykl, który zajął siedem z 12 najwyższych miejsc w Mistrzostwach Europy EMX125 2020. W swojej zaktualizowanej formie KTM 150 SX może walczyć z potężnymi czterosuwami o pojemności 250cc, podczas gdy KTM 250 SX to potęga dwusuwa w najczystszej postaci.

Wszystkie pełnowymiarowe modele KTM SX 2022 mają wykończenie ramy w kolorze wyścigowym pomarańczowym, aby jeszcze bardziej podkreślić powiązanie z maszynami, na których zawodnicy Red Bull KTM Factory Racing zdobywali tytuły mistrzowskie. Odświeżona rama idealnie pasuje do nowego niebieskiego siedzenia oraz kolorów grafiki i nawiązuje wizualnie do maszyn fabrycznych.

Uzupełnieniem oferty KTM 2022 SX jest seria sportowych mini motocykli, które również czerpią w swoim rozwoju ze sportu, tak jak pełnowymiarowe motocykle motocrossowe KTM. Młodsi zawodnicy, którzy wsiądą na którykolwiek z modeli KTM 50 SX, KTM 65 SX, czy KTM 85 SX, mogą liczyć również na wiodące w danej klasie osiągi, najnowocześniejsze zawieszenie WP, wysokiej klasy hamulce i minimalną wagę maszyny. Dla osób stawiających na technologię przygotowany został model KTM SX-E 5, który jest najnowszym wcieleniem wysokiej klasy elektrycznego mini crossa, który może rosnąć razem z młodym kierowcą.

Joachim Sauer - menedżer produktu KTM Offroad: - Nowa gama SX to przede wszystkim bliskość do naszych maszyn wyścigowych i motocykli, które jeżdżą na torach wyścigowych na całym świecie. Dopracowujemy je od kilku lat i czujemy, że podobieństwo, zarówno pod względem estetycznym, jak i pod względem wydajności, jest teraz bliższe niż kiedykolwiek. Aby udowodnić nasz punkt widzenia, przekazaliśmy seryjne motocykle mistrzom świata MXGP i MX2 i cieszę się, że mogę potwierdzić, że byli zaskoczeni i pod wrażeniem ich osiągów. Nadaliśmy modelom 2022 jeszcze bardziej "wyścigowy" wygląd dzięki niebiesko-pomarańczowemu wzornictwu, aby przypomnieć motocyklistom i fanom, że na żadnym padoku nie ma bardziej GOTOWYCH DO WYŚCIGU motocykli od naszych.

Testując modele produkcyjne KTM 450 SX-F i KTM 125 SX z 2022 zawodnicy Red Bull KTM Factory Racing Jeffrey Herlings i Tom Vialle odnotowali imponujące czasy okrążeń. Obaj dzielą się swoimi opiniami w poniższym video.

Modele KTM SX 2022 będą dostępne u autoryzowanych dealerów KTM od maja 2021 roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr