tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mistrzostwa wiata Juniorw w Motocrossie pojad na Ukrainie w 2023 roku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mistrzostwa wiata Juniorw w Motocrossie pojad na Ukrainie w 2023 roku

Autor: Informacja prasowa 2021.03.04, 11:10 Drukuj

Infront Moto Racing ogłosił, że Mistrzostwa Świata Juniorów w Motocrossie w 2023 roku odbędą się na Ukrainie.

Tor motocrossowy STС SONA, zlokalizowany w miejscowości Bucha w obwodzie kijowskim, w 2023 roku będzie gościł najszybszą na świecie młodzież startująca na motocyklach o pojemności 65 cm3, 85 cm3 i 125 cm3. Miejsce to może pomieścić do 30 000 widzów i znajduje się zaledwie 36 km od międzynarodowego lotniska w Kijowie.

NAS Analytics TAG

Klub Sportowo-Techniczny SONA od ponad 20 lat jest gospodarzem międzynarodowych, ogólnokrajowych i regionalnych zawodów motocrossowych i jest uważany za jedną z najlepszych baz treningowych ukraińskich sportowców. W 2019 roku na tym obiekcie odbyły się Mistrzostwa Świata Sidecar Motocross, a także Mistrzostwa Europy EMX Quad. W 2020 tor miał ponownie być gospodarzem obu wydarzeń, ale niestety zostały one odwołane z powodu COVID-19.

STC SONA z radością powita po raz pierwszy Mistrzostwa Świata Juniorów w Motocrossie w 2023 roku na niezapomnianym wydarzeniu w rejonie Kijowa.

Mistrzostwa Świata Juniorów w Motocrossie to wyjątkowe wydarzenie, które celebruje młode i wschodzące gwiazdy tego sportu. To właśnie tam zaczynali: Jeffrey Herlings, Jordi Tixier, Pauls Jonass, Jago Geerts, czy Tim Gajser, aby później odnieść sukces w klasach MX2 i MXGP.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr