tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 ISDE 2016 rusza we wtorek NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

ISDE 2016 rusza we wtorek

Autor: Beavis 2016.10.07, 14:31 Drukuj

91. edycja Sześciodniówki odbędzie się w Hiszpanii. Czy Australia powtórzy zeszłoroczną dominację?

We wtorek 11. października startuje 91. edycja Sześciodniówki, która po 16. latach wraca do Hiszpanii. Impreza zostanie rozegrana w okolicach miejscowości Navarra. Na swoim terenie w klasie World Trophy walczyć będzie Ivan Cervantes, 5-krotny Mistrz Świata w Rajach Enduro, który całkiem niedawno ogłosił przejście na emeryturę. U jego boku pojadą: Victor Guerrero, Jaume Betriu i Jonathan Barragan. Jak już pewnie zauważyliście, sporą zmianą w tegorocznych regulacjach jest zmniejszenie liczby zawodników. W World Trophy z 6. do 4., w Junior i Women Trophy z 4. do 3.

NAS Analytics TAG

Wszystkie oczy oczywiście skierowane zostaną w stronę reprezentantów Australii. W Koszycach Australia wygrała we wszystkich klasach. Daniel Milner, Josh Strang, Daniel Sanders i Lachlan Stanford będą walczyć o zwycięstwo w World Trophy w tym roku. Ich najwięksi konkurencji? Zespół USA stracił Ryana Sipesa (kontuzja), ale mimo to będzie komu się ścigać. Kailub Russel kilka dni temu obronił kolejny tytuł w amerykańskim GNCC, Taylor Robert to czołowy endurowiec fabrycznego zespołu KTM-a, a Thad Duvall fabrycznego zespołu Husky. Nie wiadomo, kto będzie czwartym zawodnikiem w zespole.

Mocni jak zawsze mogą być także Brytyjczycy i Włosi, ze wskazaniem na tych pierwszy.

Polskę w ISDE 2016 będą reprezentować Maciej Giemza, Paweł Szymkowski, Adam Tomiczek i Sebastian Krywult. W Junior Trophy Jakub Kucharski, Kamil Szuta i Damian Magierowski. Już teraz trzymamy kciuki za Polaków!

Impreza startuje we wtorek. Jeśli chcecie na bierząco śledzić poczynania rodaków, to poza zaglądaniem na Ścigacz.pl, możecie pobrać darmową aplikację z wynikami przygotowaną przez FIM.

Foto: Archiwum

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę