tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 ISDE 2017 - przedostatni dzień NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

ISDE 2017 - przedostatni dzień

Autor: Lovtza 2016.10.16, 15:28 Drukuj

Amerykanie, mimo drobnych błędów i strat czasowych pozostają na prowadzeniu w najważniejszej klasie World Trophy z przewagą blisko czterech minut nad Brytyjczykami. Piątego dnia w czołówce nastąpiło małe trzęsienie ziemi. Błędy i urazy sprawiły, że z czołówki wypadły dwa zespoły. Będący na drugim miejscu Włosi spadli na pozycję 19., a Hiszpanie jadący na trzeciej pozycji po piąty dniu są teraz na pozycji 12. Tym samym na trzecią pozycję awansowała ekipa Czech.

Polacy w składzie Maciek Giemza, Paweł Szymkowski, Adam Tomiczek i Sebastian Krywult awansowali na 15. Miejsce. Nasi Juniorzy są na 10 pozycji.  

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę