tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 ISDE 2016 - Amerykanie prowadzą po trzech dniach NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

ISDE 2016 - Amerykanie prowadzą po trzech dniach

Autor: Lovtza 2016.10.14, 08:46 1 Drukuj

Po trzech dniach tegorocznej sześciodniówki Taylor Robert umocnił się na prowadzeniu klasyfikacji indywidualnej. Amerykańska ekipa (Russell, Layne, Robert, Duvall) po wczorajszym mokrym dniu pozostaje na prowadzeniu z przewagą nieco ponad półtorej minuty nad Włochami i kolejnych 9 sekund nad trzecimi w chwili obecnej Hiszpanami. Na obecnym etapie imprezy różnice pomiędzy pierwszymi pięcioma ekipami zamykają się w zaledwie 8 minutach. Mówiąc krótko, kontuzja, awaria lub kara wśród tych ekip może kompletnie zmienić kolejność w czołówce. 

Polacy w składzie Maciek Giemza, Paweł Szymkowski, Adam Tomiczek i Sebastian Krywult w pogarszających się warunkach pogodowych są na 17. miejscu, tuż za ekipa Niemiec. Pełne wyniki dnia i klasyfikacji generalnej znajdziecie obok.

NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę