tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sześciodniówka, dzień pierwszy - USA prowadzi, Polacy na 9 pozycji NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sześciodniówka, dzień pierwszy - USA prowadzi, Polacy na 9 pozycji

Autor: Beavis 2016.10.12, 11:36 Drukuj

Po pierwszym dniu zmagań polska reprezentacja uplasowała się na 9. pozycji ze stratą nieco ponad 9. minut do prowadzącego zespołu USA.

Australijczycy praktycznie mogą pożegnać się z możliwością powtórzenia zeszłorocznego wyniku. Jeden z reprezentantów Australii, Josh Strang, złamał nogę podczas drugiego przejazdu wtorkowej pętli. W wyniku tego zdarzenia na zespół zostanie nałożona kara czasowa, co oznacza brak możliwości walki realnej w World Trophy. Pozostaje rywalizacja w klasyfikacji indywidualnej.

A w World Trophy po pierwszym dniu ISDE 2016 prowadzą Amerykanie (Russell, Layne, Robert, Duvall) z 26-sekundową przewagą nad Włochami i blisko minutową przewagą nad Wielką Brytanią. Czwarte miejsce przypadło gospodarzom.

Pierwszego dnia dobrze poradzili sobie Polacy w składzie: Maciek Giemza, Paweł Szymkowski, Adam Tomiczek i Sebastian Krywult. Dzięki równej i szybkiej jeździ nasi reprezentanci uplasowali się na 9. pozycji, z bezpieczną, ponad minutową przewagą nad Niemcami. Najlepiej z Polaków prezentował się Adam Tomiczek, który wywalczył świetne, 9. miejsce w klasie E3.

W Junior Trophy Polacy znaleźli się na 14. pozycji (Kucharski, Szuta, Magierowski).

Indywidualną generalkę otwiera Giacomo Redondi z 6-sekundową przewagą nad Kailubem Russellem. Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem jest także Adam Tomiczek - 36. pozycja.

Wyniki na żywo możecie śledzić chociażby poprzez mobilną aplikację. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Foto: FiveMedia / organizator

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę