tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 ISDE 2017 - dzień 4 NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

ISDE 2017 - dzień 4

Autor: Lovtza 2016.10.15, 10:58 Drukuj

Amerykańska ekipa (Russell, Layne, Robert, Duvall) po czterech dniach tegorocznego ISDE pozostaje na prowadzeniu w najważniejszej klasie World Trophy z przewagą niespełna półtorej minuty nad Włochami. Dwie minuty dalej są Brytyjczycy, którzy awansowali na trzecie miejsce, a na czwartą pozycję spadli Hiszpanie  i kolejnych 9 sekund nad trzecimi w chwili obecnej Hiszpanami. Na obecnym etapie imprezy różnice pomiędzy pierwszymi czterema ekipami zamykają się w niecałych czterech minutach. Mówiąc krótko, kontuzja, awaria lub kara wśród tych ekip może tutaj kompletnie zmienić kolejność w czołówce. 

Polacy w składzie Maciek Giemza, Paweł Szymkowski, Adam Tomiczek i Sebastian Krywult są na 16. miejscu, wyprzedzając wczoraj ekipę Niemiec. Pełne wyniki dnia i klasyfikacji generalnej znajdziecie obok.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę