tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 ISDE 2017 - dzień 4

ISDE 2017 - dzień 4

Autor: Lovtza 2016.10.15, 10:58 Drukuj

Amerykańska ekipa (Russell, Layne, Robert, Duvall) po czterech dniach tegorocznego ISDE pozostaje na prowadzeniu w najważniejszej klasie World Trophy z przewagą niespełna półtorej minuty nad Włochami. Dwie minuty dalej są Brytyjczycy, którzy awansowali na trzecie miejsce, a na czwartą pozycję spadli Hiszpanie  i kolejnych 9 sekund nad trzecimi w chwili obecnej Hiszpanami. Na obecnym etapie imprezy różnice pomiędzy pierwszymi czterema ekipami zamykają się w niecałych czterech minutach. Mówiąc krótko, kontuzja, awaria lub kara wśród tych ekip może tutaj kompletnie zmienić kolejność w czołówce. 

Polacy w składzie Maciek Giemza, Paweł Szymkowski, Adam Tomiczek i Sebastian Krywult są na 16. miejscu, wyprzedzając wczoraj ekipę Niemiec. Pełne wyniki dnia i klasyfikacji generalnej znajdziecie obok.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę