tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Goe pici. Harley-Davidson ujawnia nazw streetfightera
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Goe pici. Harley-Davidson ujawnia nazw streetfightera

Autor: Raff 2019.06.28, 15:04 Drukuj

Bareknuckle (gołe pięści) - taką mocną nazwę otrzyma zapowiadany przez Harleya-Davidsona model streetfighter. Trzeba Amerykanom przyznać, że nazwy to oni wymyślać potrafią!

W ubiegłym roku Harley-Davidson zapowiedział rewolucję - 100 nowych modeli w ciągu dziesięciu lat. Pierwszą fazą tej operacji ma być zaznaczenie obecności producenta w segmentach rynku, które do tej pory były mu obce - stąd właśnie koncepty podróżnego enduro, streetfightera, elektryka czy, jak ostatnio pisaliśmy, małolitrażowego motocykla miejskiego.

NAS Analytics TAG

Spośród przedstawionych wizualizacji, streetfighter wywołał nasz największy i całkowicie zasłużony zachwyt. Trudno się dziwić - mocarna, muskularna konstrukcja z pięknym v-twinem i agresywną stylistyką była powiewem świeżości, którego tak brakowało w ofercie Milwaukee.

Amerykanie zarejestrowali właśnie nazwę, którą nosić będzie ten motocykl - Bareknuckle, co tłumaczy się jako "gołe pięści". Czego jak czego, ale talentu do nazw Amerykanom odmówić nie można. I ładnie, bo nazwa podkreśla nagość konstrukcji, i zgrabnie, bo nawiązuje do walki.

Do napędu streetfightera Bareknuckle, Harley-Davidson wykorzysta nowego, chłodzonego cieczą V-twina o pojemności 975 cm3. Danych technicznych motocykla jak dotąd nie ujawniono. Liczymy, że motocykl zobaczymy podczas listopadowych targów EICMA.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr