tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson FXDR 114 - bestia w mieście! [FILM Z TESTU] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson FXDR 114 - bestia w mieście! [FILM Z TESTU]

Autor: Barry 2019.06.28, 14:22 6 Drukuj

Stoi na stacji FXDR. Ciężki, ogromny i pot z niego spływa. Stoi i sapie, dyszy i dmucha. Żar z rozgrzanego jego brzucha…

No dobra, trochę mnie poniosło z tym Tuwimem. Nie mogłem się powstrzymać. Za to w poniższym filmie nie ma wiele poezji. Jest za to męczenie tylnej opony, głośny ryk silnika i trochę zachwytów nad stylem a’la muscle car.

NAS Analytics TAG

Fajnie, że takie motocykle istnieją. Niepraktyczne, niezbyt wygodne, kompletnie nieracjonalne. Zbudowane w oparciu o inne zasady. Zbudowane w oparciu o emocje, a nie liczby w tabelkach księgowych. Oto on. Nowy Harley-Davidson FXDR!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę