tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Goe Pici Harleya - streetfighter z Milwaukee oficjalnie zaprezentowany
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Goe Pici Harleya - streetfighter z Milwaukee oficjalnie zaprezentowany

Autor: Janusz Bbenek 2019.09.12, 10:39 3 Drukuj

Harley-Davidson Bare Knuckle stał się faktem! Amerykański streetfighter został oficjalnie pokazany, a do oferty wejdzie już w przyszłym sezonie. Wygląda kozacko!

W zaciszu biur zarządu Harleya-Davidsona już od dawna wiedzą, że kurczowe trzymanie się segmentu klasycznych cruiserów to prosta droga do całkiem rychłego końca firmy. Stąd ofensywa w poszukiwaniu nowych klientów, którzy nigdy wcześniej nie pomyśleliby o maszynach z Milwaukee jako innowacyjnych, nowoczesnych i szybkich motocyklach.

NAS Analytics TAG

Mamy więc rewolucyjnego, elektrycznego Livewire, któremu tak daleko do dudniących V-twinów, jak to tylko możliwe. Za rogiem czekają kolejne niespodzianki, takie jak wyprawowe enduro Pan America. Całkiem nowych modeli ma być w ciągu najbliższych lat aż 20, a jeden z nich poznaliśmy oficjalnie już teraz - to rasowy streetfighter Bare Knuckle, czyli Gołe Pięści. Wyjątkowo trafna nazwa, biorąc pod uwagę charakterystykę tej maszyny.

Agresywnie wystylizowany motocykl napędzany jest litrowym silnikiem w układzie V-twin, choć z czasem ma być dostępny w kilku kolejnych wariantach, także z mniejszą jednostką 500 cm3. Premiery Harleya Bare Knuckle spodziewamy się na targach EICMA w listopadzie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr