tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sportowy motocykl od Harley-Davidson powrci?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sportowy motocykl od Harley-Davidson powrci?

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.17, 10:17 Drukuj

Harley zarejestrował patent dotyczący owiewek motocyklowych, które wyglądają na sportowe. Czyżby producent szykował kolejny nietypowy dla swojego wizerunku projekt?

Projekt owiewek może zwiastować kolejny odważny krok producenta z Milwaukee. Widać w nim nawiązanie do modelu VR1000 z 1994 roku. Motocykl był napędzany litrowym silnikiem o mocy 135 koni mechanicznych, co nie było imponującym wynikiem, ponieważ wyścigowe roadstery osiągały wtedy moc 150 koni. Motocykl pokazano zdecydowanie za późno, ponieważ prace nad nim ruszyły już w 1988 roku.

NAS Analytics TAG

Taki motocykl doskonale wpisywałby się w strategię prowadzoną pod hasłem "More Roads to Harley-Davidson", która zakłada wypuszczenie na rynek różnego typu motocykli, których wspólnym mianownikiem będą silniki chłodzone cieczą. Póki co zaprezentowano turystyczny model Pan America, którego wygląd jest równie kontrowersyjny co aparycja pierwszej generacji Multistrady. Kolejnym projektem jest naked o wdzięcznej nazwie Bareknuckle (gołe pięści). Motocykl sportowy wydaje się być oczywistym kolejnym krokiem.

Wygląda na to, że producent chce za wszelką cenę przyciągnąć młodszą klientelę modelami, które zrywają z wizerunkiem Harleya jako marki produkującej tylko cruisery. Trzeba jednak pamiętać, że już raz podjęto taką próbę - nazywała się Buell.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr