tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sportowy motocykl od Harley-Davidson powróci? NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

Sportowy motocykl od Harley-Davidson powróci?

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.17, 10:17 Drukuj

Harley zarejestrował patent dotyczący owiewek motocyklowych, które wyglądają na sportowe. Czyżby producent szykował kolejny nietypowy dla swojego wizerunku projekt?

Projekt owiewek może zwiastować kolejny odważny krok producenta z Milwaukee. Widać w nim nawiązanie do modelu VR1000 z 1994 roku. Motocykl był napędzany litrowym silnikiem o mocy 135 koni mechanicznych, co nie było imponującym wynikiem, ponieważ wyścigowe roadstery osiągały wtedy moc 150 koni. Motocykl pokazano zdecydowanie za późno, ponieważ prace nad nim ruszyły już w 1988 roku.

NAS Analytics TAG

Taki motocykl doskonale wpisywałby się w strategię prowadzoną pod hasłem "More Roads to Harley-Davidson", która zakłada wypuszczenie na rynek różnego typu motocykli, których wspólnym mianownikiem będą silniki chłodzone cieczą. Póki co zaprezentowano turystyczny model Pan America, którego wygląd jest równie kontrowersyjny co aparycja pierwszej generacji Multistrady. Kolejnym projektem jest naked o wdzięcznej nazwie Bareknuckle (gołe pięści). Motocykl sportowy wydaje się być oczywistym kolejnym krokiem.

Wygląda na to, że producent chce za wszelką cenę przyciągnąć młodszą klientelę modelami, które zrywają z wizerunkiem Harleya jako marki produkującej tylko cruisery. Trzeba jednak pamiętać, że już raz podjęto taką próbę - nazywała się Buell.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę