tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson Pan America. Ujawniamy kilka detali technicznych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson Pan America. Ujawniamy kilka detali technicznych

Autor: Raff 2018.08.03, 10:44 3 Drukuj

Niska masa będzie istotną cechą nowego Harleya Pan America 1250. Film opublikowany podczas premiery ujawnia kilka istotnych elementów konstrukcji podróżnego enduro z Milwaukee.

Gorące emocje po zaskakujących premierach Harleya-Davidsona nieco opadły, czas przyjrzeć się dokładniej z czym będziemy mieć do czynienia w ciągu najbliższych dwóch lat. Obserwując uważnie film zaprezentowany przy okazji premiery modelu Pan America, można dostrzec kilka interesujących detali.

NAS Analytics TAG

Przede wszystkim silnik - do napędu modelu Pan America zostanie wykorzystany v-twin DOHC o kącie rozwarcia cylindrów wynoszącym 60 stopni i pojemności 1250 cm3. Silnik będzie integralną częścią ramy, co ma pomóc w obniżeniu wagi.

Z tego właśnie powodu rama, rama pomocnicza i tylny wahacz wykonane zostaną z aluminium. Aluminiowe będą także koła - przednie o średnicy 19 cali, tylne 17 cali. Przedni widelec z anodyzowanymi na czarno lagami sporej średnicy będzie regulowany ręcznie. Z tyłu znajdzie się monoshock z zewnętrznym zbiornikiem (piggyback).

W tej chwili brak jakichkolwiek informacji na temat systemu kontroli trakcji. Typowo dla Harleya, Pan Americę można będzie wyposażyć w wiele dodatkowych akcesoriów, jak gmole, kufry boczne czy akcesoryjne siedzenia.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Autor:Zblazjusz 03/08/2018 18:32

Brzydkie gwno.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr