tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson z podpisem papieża Franciszka trafi na aukcję Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson z podpisem papieża Franciszka trafi na aukcję

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.10, 12:22 Drukuj

Custom "White Unique", zbudowany na bazie motocykla Harley-Davidson i poświęcony przez papieża Franciszka, trafi na jesienną aukcję Bonhams.

Customowy Harley to wynik współpracy austriackiego salonu Würzburg Village oraz grupy Jesus Bikers. Motocykl jest napędzany silnikiem Twin Cam o pojemności 1570 cm3. "White Unique" jest polakierowany w białej perle oraz ozdobiony detalami w meksykańskim stylu. Na kierownicy znajdziemy motyw ukrzyżowanego Jezusa, a na zbiorniku paliwa i tylnym błotniku namalowano ciernie. Chromowane detale zostały zastąpione elementami wykonanymi ze złota.

NAS Analytics TAG

Motocykl został zaprezentowany 29 czerwca w miejscowości Würzburg i stamtąd wyruszył w podróż do Watykanu. Papież poświęcił go i złożył swój podpis na  zbiorniku paliwa. Przedstawiciele domu aukcyjnego Bonhams zakładają, że "White Unique" osiągnie cenę w przedziale od 55 000 do 110 000 dolarów. Dla porównania - Harley-Davidson FXDC, który należal do papieża, został sprzedany w 2014 roku za 265 000 dolarów. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przeznaczone na wybudowanie szkoły i sierocińca w Ugandzie.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę