tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson z podpisem papiea Franciszka trafi na aukcj
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson z podpisem papiea Franciszka trafi na aukcj

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.10, 12:22 Drukuj

Custom "White Unique", zbudowany na bazie motocykla Harley-Davidson i poświęcony przez papieża Franciszka, trafi na jesienną aukcję Bonhams.

Customowy Harley to wynik współpracy austriackiego salonu Würzburg Village oraz grupy Jesus Bikers. Motocykl jest napędzany silnikiem Twin Cam o pojemności 1570 cm3. "White Unique" jest polakierowany w białej perle oraz ozdobiony detalami w meksykańskim stylu. Na kierownicy znajdziemy motyw ukrzyżowanego Jezusa, a na zbiorniku paliwa i tylnym błotniku namalowano ciernie. Chromowane detale zostały zastąpione elementami wykonanymi ze złota.

NAS Analytics TAG

Motocykl został zaprezentowany 29 czerwca w miejscowości Würzburg i stamtąd wyruszył w podróż do Watykanu. Papież poświęcił go i złożył swój podpis na  zbiorniku paliwa. Przedstawiciele domu aukcyjnego Bonhams zakładają, że "White Unique" osiągnie cenę w przedziale od 55 000 do 110 000 dolarów. Dla porównania - Harley-Davidson FXDC, który należal do papieża, został sprzedany w 2014 roku za 265 000 dolarów. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przeznaczone na wybudowanie szkoły i sierocińca w Ugandzie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr