tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Fotoradary CANARD ponownie z legalizacją
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Fotoradary CANARD ponownie z legalizacją

Autor: Redakcja 2019.03.28, 13:04 Drukuj

Zakończyła się przerwa w działaniu części fotoradarów zarządzanych przez CANARD, związana z brakiem ich legalizacji. Na drogach pracuje już wszystkie 400 urządzeń.

Jak podaje portal brd24.pl, wszystkie fotoradary zarządzane przez Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym (CANARD) wróciły już na swoje miejsca. W listopadzie zeszłego roku aż 253 z 400 urządzeń musiało być usuniętych z dróg z powodu wygaśnięcia ich dokumentów legalizacyjnych.

NAS Analytics TAG

Jak podało Biuro Informacji i Promocji GITD, udało się podpisać umowę z firmą, która wykonała serwis fotoradarów Fotorapid CM firmy Zurad, które stanowią większość urządzeń tego typu, użytkowanych na naszych drogach. Dzięki temu możliwa była ich ponowna legalizacja.

Zachęcamy więc do rozważnej i przepisowej jazdy, nie tylko tam, gdzie fotoradar strzela w tył motocykla :)

Źródło: brd24.pl

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę