tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Fotoradary w Mapach Google? Już wkrótce nowa funkcja w aplikacji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Fotoradary w Mapach Google? Już wkrótce nowa funkcja w aplikacji

Autor: Raff 2019.01.17, 16:51 2 Drukuj

Mapy Google to jedna z najczęściej wykorzystywanych do nawigacji aplikacji mobilnych. Ze względu na wygodny interfejs, dokładność i szereg przydatnych funkcji, często wykorzystywana jest także jako baza dla innych aplikacji mobilnych.

Niedawno w aplikacji mobilnej pojawiła się (będąca jeszcze w trakcie testów) możliwość wytyczania trasy w trybie motocyklowym. Od dawna funkcjonuje aktywne prowadzenie do celu, uwzględniające aktualne natężenie ruchu. Do tych funkcjonalności dołączy wkrótce kolejna - możliwość dodawania informacji o wypadkach i kontrolach drogowych. Taką możliwość ma między innymi polska aplikacja Yanosik.

NAS Analytics TAG

Jeżeli ktokolwiek zgłosi w Mapach Google wypadek, trasa automatycznie zostanie skorygowana. Na razie nie ujawniono w jaki sposób aplikacja informować będzie o zgłoszonych kontrolach drogowych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę