tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowa funkcja aplikacji Mapy Google dla tych, którzy nie lubią czekać

Nowa funkcja aplikacji Mapy Google dla tych, którzy nie lubią czekać

Autor: Redakcja 2019.01.28, 16:42 Drukuj

Aplikacja Mapy Google na urządzeniach mobilnych zyskała właśnie nową, kolejną funkcjonalność. Co to jest tym razem? Otóż kierowcy mogą zaplanować trasę zgodnie z podaną przez nich godziną dotarcia do celu.

Jeszcze do niedawna funkcja w aplikacji Google Maps dostępna była tylko dla osób korzystających z transportu publicznego, czyli pociągów, tramwajów, autobusów i trolejbusów. Osoby preferujące transport indywidualny mogły co prawda skorzystać z tego rozwiązania, ale tylko w przeglądarce.

Jak to działa?

Najpierw należy wybrać punkt docelowy, a potem określić trasę. Następnie pojawi nam się niebieskie pole opcji, gdzie zamiast nacisnąć rozpocznij, należy wybrać pole Przyjazd do. Następnie określamy dokładną godzinę o której chcielibyśmy przybyć na miejsce docelowe.

Nie lubisz czekać na kogoś w miejscu spotkania? Wiesz, że ktoś, z kim się umówiłeś zawsze się spóźnia? Skorzystaj z nowej funkcjonalności Google i dotrzyj na miejsce dokładnie o preferowanym przez ciebie czasie.

Jeżeli w twoim urządzeniu mobilnym opcja ta jeszcze nie działa, najprawdopodobniej nie została zainstalowana w niej potrzebna aktualizacja.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę