tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowa funkcja aplikacji Mapy Google dla tych, którzy nie lubią czekać NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowa funkcja aplikacji Mapy Google dla tych, którzy nie lubią czekać

Autor: Redakcja 2019.01.28, 16:42 Drukuj

Aplikacja Mapy Google na urządzeniach mobilnych zyskała właśnie nową, kolejną funkcjonalność. Co to jest tym razem? Otóż kierowcy mogą zaplanować trasę zgodnie z podaną przez nich godziną dotarcia do celu.

Jeszcze do niedawna funkcja w aplikacji Google Maps dostępna była tylko dla osób korzystających z transportu publicznego, czyli pociągów, tramwajów, autobusów i trolejbusów. Osoby preferujące transport indywidualny mogły co prawda skorzystać z tego rozwiązania, ale tylko w przeglądarce.

__________________________________________

Jak to działa?

Najpierw należy wybrać punkt docelowy, a potem określić trasę. Następnie pojawi nam się niebieskie pole opcji, gdzie zamiast nacisnąć rozpocznij, należy wybrać pole Przyjazd do. Następnie określamy dokładną godzinę o której chcielibyśmy przybyć na miejsce docelowe.

Nie lubisz czekać na kogoś w miejscu spotkania? Wiesz, że ktoś, z kim się umówiłeś zawsze się spóźnia? Skorzystaj z nowej funkcjonalności Google i dotrzyj na miejsce dokładnie o preferowanym przez ciebie czasie.

Jeżeli w twoim urządzeniu mobilnym opcja ta jeszcze nie działa, najprawdopodobniej nie została zainstalowana w niej potrzebna aktualizacja.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę