tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rozwd z powodu zdjcia z fotoradaru, czyli uwaaj jak i z kim jedzisz
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rozwd z powodu zdjcia z fotoradaru, czyli uwaaj jak i z kim jedzisz

Autor: Raff 2019.04.24, 10:29 5 Drukuj

Zdjęcie z fotoradaru dowodem w sprawie zdrady? Owszem, historia zna takie przypadki, a pamiętajcie, że część fotoradarów pstryka zdjęcia także z tyłu, gdzie jest tablica, a zatem wskazówka, na jaki adres wysłać wezwanie...

Do zabawnej, a jednocześnie przykrej sytuacji doszło niedawno w Niemczech. Kierowca dostał korespondencję ze zdjęciem z fotoradaru, którą otworzyła jego żona. Na zdjęciu widać było, że mężczyzna jedzie z jakąś kobietą, choć żonie powiedział, że jechał sam.

NAS Analytics TAG

Sprawa zakończyła się rozwodem. Mężczyzna uznał to za naruszenie jego dóbr osobistych przez służby i zażądał odszkodowania. To, na podstawie wyroku sądu, zostało mu przyznane.

W Polsce obsługą systemu fotoradarów zajmuje się Główny Inspektorat Transportu Drogowego, który nie ma uprawnień do ingerowania w materiał dowodowy. Zdjęcia zrobionego z przodu nie trzeba się obawiać, bo nie można na jego podstawie ustalić tożsamości sprawcy wykroczenia, ale część fotoradarów pstryka także z tyłu.

I tutaj wypadałoby uważać - korespondencję ze zdjęciem, na którym wyraźnie widać ponętne kształty pasażerki, może przecież otworzyć najlepsza z żon...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr