tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dojazd motocyklem do pracy. Wyniki tych badań nie pozostawiają wątpliwości
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dojazd motocyklem do pracy. Wyniki tych badań nie pozostawiają wątpliwości

Autor: Raff 2018.06.08, 11:50 2 Drukuj

Podróż motocyklem to najmniej stresująca forma dojazdu do pracy - wynika z badań przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii. W ten sposób potwierdzono to, o czym wiedzieliśmy od zawsze.

W badaniu, przeprowadzonym na zlecenie firmy ubezpieczeniowej Lexham, wzięło udział 2 000 Brytyjczyków codziennie dojeżdżających do pracy różnymi środkami transportu. Badacze zadali im jedno pytanie: jaką formę dojazdu do pracy uznajesz za najbardziej stresującą.

Zdecydowana większość respondentów za najbardziej stresujący uznała samochód (41%). Tuż za nim znalazły się autobusy (37%), pociągi (35%) i metro (26%). Nawet rower (8%) został uznany za środek transportu bardziej stresujący niż motocykl, który wskazało zaledwie 6% respondentów.

Wniosek jest jeden, w dodatku oczywisty dla całego środowiska motocyklowego - skoro jazda motocyklem jest prawie siedem razy mniej stresująca niż jazda samochodem, odstawcie te swoje puszki na parkingi! A na przyszłość badaczom radzimy - spytajcie najpierw nas, będzie szybciej.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę