tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dojazd motocyklem do pracy. Wyniki tych bada nie pozostawiaj wtpliwoci
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dojazd motocyklem do pracy. Wyniki tych bada nie pozostawiaj wtpliwoci

Autor: Raff 2018.06.08, 11:50 2 Drukuj

Podróż motocyklem to najmniej stresująca forma dojazdu do pracy - wynika z badań przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii. W ten sposób potwierdzono to, o czym wiedzieliśmy od zawsze.

W badaniu, przeprowadzonym na zlecenie firmy ubezpieczeniowej Lexham, wzięło udział 2 000 Brytyjczyków codziennie dojeżdżających do pracy różnymi środkami transportu. Badacze zadali im jedno pytanie: jaką formę dojazdu do pracy uznajesz za najbardziej stresującą.

NAS Analytics TAG

Zdecydowana większość respondentów za najbardziej stresujący uznała samochód (41%). Tuż za nim znalazły się autobusy (37%), pociągi (35%) i metro (26%). Nawet rower (8%) został uznany za środek transportu bardziej stresujący niż motocykl, który wskazało zaledwie 6% respondentów.

Wniosek jest jeden, w dodatku oczywisty dla całego środowiska motocyklowego - skoro jazda motocyklem jest prawie siedem razy mniej stresująca niż jazda samochodem, odstawcie te swoje puszki na parkingi! A na przyszłość badaczom radzimy - spytajcie najpierw nas, będzie szybciej.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr