tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czy można jeździć w czasie kwarantanny? Hiszpańska policja zdecydowanie odpowiada [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czy można jeździć w czasie kwarantanny? Hiszpańska policja zdecydowanie odpowiada [FILM]

Autor: Raff 2020.03.25, 18:21 5 Drukuj

Efektem ubocznym surowej kwarantanny, obowiązującej we Włoszech i w Hiszpanii jest rosnąca frustracja, zarówno mieszkańców, jak i służb. Proste zwykle czynności mogą niespodziewanie eskalować do rangi groźnego konfliktu.

Kulturalna interwencja hiszpańskiej policji wobec motocyklisty zakończyła się jego skuciem i aresztowaniem. Widać wyraźnie złość policjantów, którzy zmuszeni byli marnować czas na niesubordynowanego bikera.

NAS Analytics TAG

Mamy nadzieję, że w naszym kraju nie będzie dochodzić do podobnych sytuacji. Od środy obowiązują ograniczenia w poruszaniu się, policja weryfikuje czy nasze wyjścia z domu spełniają wymogi rozporządzenia. Przypominamy, że zgodnie z prawem wolno nam wyjść tylko dla zaspokojenia ważnych potrzeb bytowych - do sklepu, apteki, czy na samotny spacer.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę