tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czy mona jedzi w czasie kwarantanny? Hiszpaska policja zdecydowanie odpowiada [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czy mona jedzi w czasie kwarantanny? Hiszpaska policja zdecydowanie odpowiada [FILM]

Autor: Raff 2020.03.25, 18:21 5 Drukuj

Efektem ubocznym surowej kwarantanny, obowiązującej we Włoszech i w Hiszpanii jest rosnąca frustracja, zarówno mieszkańców, jak i służb. Proste zwykle czynności mogą niespodziewanie eskalować do rangi groźnego konfliktu.

Kulturalna interwencja hiszpańskiej policji wobec motocyklisty zakończyła się jego skuciem i aresztowaniem. Widać wyraźnie złość policjantów, którzy zmuszeni byli marnować czas na niesubordynowanego bikera.

NAS Analytics TAG

Mamy nadzieję, że w naszym kraju nie będzie dochodzić do podobnych sytuacji. Od środy obowiązują ograniczenia w poruszaniu się, policja weryfikuje czy nasze wyjścia z domu spełniają wymogi rozporządzenia. Przypominamy, że zgodnie z prawem wolno nam wyjść tylko dla zaspokojenia ważnych potrzeb bytowych - do sklepu, apteki, czy na samotny spacer.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr