tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bydgoszcz: kierowca rekordzista mia na koncie ogromn liczb mandatw!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bydgoszcz: kierowca rekordzista mia na koncie ogromn liczb mandatw!

Autor: Raff 2020.03.16, 11:55 1 Drukuj

Aż 88 mandatów stwierdzili na koncie kierowcy bydgoscy policjanci podczas rutynowej kontroli. Mężczyzna poruszał się samochodem, choć stracił uprawnienia.

Podczas rutynowej kontroli drogowej, policjanci zatrzymali mężczyznę, który nie posiadał prawa jazdy. Po dokładnym sprawdzeniu historii kierowcy okazało się, że na jego koncie są nie tylko zatrzymane za niebezpieczną jazdę uprawnienia.

NAS Analytics TAG

Kierowca miał aż 88 niezapłaconych mandatów, które otrzymywał kierując pojazdem mimo zatrzymanego prawa jazdy. Sprawą nonszalanckiego bydgoszczanina zajmie się teraz sąd. Za popełnione wykroczenia, w szczególności za niestosowanie się do zakazu prowadzenia pojazdów, kierującemu grozi kara do 5 lat więzienia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr