tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Uwaga - dzi w caej Polsce trwa policyjna akcja “Prdko"
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Uwaga - dzi w caej Polsce trwa policyjna akcja “Prdko"

Autor: Janusz Bbenek 2020.02.27, 09:21 Drukuj

Choć przepisowej prędkości warto przestrzegać codziennie, to dziś manetkę i pedał gazu trzeba traktować ze szczególną delikatnością. W całym kraju policjanci prowadzą akcję "Prędkość", w której biorą udział również funkcjonariusze ze specjalnej grupy SPEED. 

Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze triumfalnie powróciło w ostatnim czasie na szczyt tabeli głównych przyczyn wypadków w Polsce, zastępując nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Jest ona również od lat główną przyczyną wypadków śmiertelnych. Dlatego w trosce o nasze bezpieczeństwo i przy okazji swoje statystyki, policjanci w całym kraju prowadzą dziś akcję "Prędkość".

NAS Analytics TAG

Na drogach pojawi się więcej patroli drogówki, w tym również dobrze wyposażonych załóg specjalnej grupy SPEED. Choć na celowniku są głównie kierowcy rażąco przekraczający dozwolone limity prędkości, należy spodziewać się zmasowanych kontroli również z innych powodów, takich jak badanie trzeźwości czy ocena stanu technicznego pojazdu. 

W tym roku doszło już do 2839 wypadków, w których śmierć poniosło 235 osób, a mamy dopiero koniec lutego. Wyraźnie widać, że wiele jest do zrobienia, tylko naszym zdaniem muszą to być działania systemowe, a nie pojedyncze akcje na zasadzie pospolitego ruszenia. Jeśli jednak nie chcecie brać udziału w tej dyskusji w sposób praktyczny, płacąc dzisiaj mandat, proponujemy jednak zwolnić. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr