tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Uwaga - dzi w caej Polsce trwa policyjna akcja “Prdko"
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Uwaga - dzi w caej Polsce trwa policyjna akcja “Prdko"

Autor: Janusz Bbenek 2020.02.27, 09:21 Drukuj

Choć przepisowej prędkości warto przestrzegać codziennie, to dziś manetkę i pedał gazu trzeba traktować ze szczególną delikatnością. W całym kraju policjanci prowadzą akcję "Prędkość", w której biorą udział również funkcjonariusze ze specjalnej grupy SPEED. 

Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze triumfalnie powróciło w ostatnim czasie na szczyt tabeli głównych przyczyn wypadków w Polsce, zastępując nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Jest ona również od lat główną przyczyną wypadków śmiertelnych. Dlatego w trosce o nasze bezpieczeństwo i przy okazji swoje statystyki, policjanci w całym kraju prowadzą dziś akcję "Prędkość".

NAS Analytics TAG

Na drogach pojawi się więcej patroli drogówki, w tym również dobrze wyposażonych załóg specjalnej grupy SPEED. Choć na celowniku są głównie kierowcy rażąco przekraczający dozwolone limity prędkości, należy spodziewać się zmasowanych kontroli również z innych powodów, takich jak badanie trzeźwości czy ocena stanu technicznego pojazdu. 

W tym roku doszło już do 2839 wypadków, w których śmierć poniosło 235 osób, a mamy dopiero koniec lutego. Wyraźnie widać, że wiele jest do zrobienia, tylko naszym zdaniem muszą to być działania systemowe, a nie pojedyncze akcje na zasadzie pospolitego ruszenia. Jeśli jednak nie chcecie brać udziału w tej dyskusji w sposób praktyczny, płacąc dzisiaj mandat, proponujemy jednak zwolnić. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr