tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 23 lata temu straci prawo jazdy. Wpad dopiero teraz [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

23 lata temu straci prawo jazdy. Wpad dopiero teraz [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2020.03.23, 11:50 3 Drukuj

Lubelska policja opublikowała nagranie z zatrzymania do kontroli 60-letniego kierowcy. Okazało się, że mężczyzna od 23 lat poruszał się po drogach bez ważnego prawa jazdy.

Podejrzenia policjantów z lubelskiej drogówki wzbudził kierowca auta, który dla odmiany jechał zbyt wolno. Okazało się, że miał powód, by nie przyciągać uwagi funkcjonariuszy, choć zrobił to zbyt teatralnie i efekt okazał się odwrotny od zamierzonego. 

NAS Analytics TAG

Kierujący autem 60-letni mężczyzna przyznał, że nie ma prawa jazdy. Zostało mu odebrane w 1997 roku, czyli aż 23 lata temu. Od tego czasu kilka razy próbował ponownie zdobyć uprawnienia, ale bez skutku. Został ukarany mandatem w wysokości 500 zł oraz oczywiście nie mógł kontynuować jazdy. 

Mężczyzna miał przez te wszystkie lata naprawdę dużo szczęścia, ale zdecydowanie nie warto iść w jego ślady, nie tylko ze względu na zagrożenie dla innych. O zgubnych skutkach jazdy bez prawa jazdy w przypadku jakiegokolwiek zdarzenia drogowego pisaliśmy we wcześniejszym artykule

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr