tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Chc wprowadzi opaty za parkowanie motocykli i skuterw. Co tam si stao?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Chc wprowadzi opaty za parkowanie motocykli i skuterw. Co tam si stao?

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.03.08, 22:53 Drukuj

Francuscy urzędnicy nieprzerwanie rzucają kłody pod koła tamtejszych motocyklistów. Tym razem chcą wprowadzić opłaty za parkowanie dla właścicieli motocykli i motorowerów.

Niedawno pisaliśmy o fali oburzenia, jaka przetoczyła się we francuskich środowiskach motocyklowych po tym, jak zdecydowano o wprowadzeniu zakazu przeciskania się między samochodami. Swojego czasu Francja miała również przepis, który sprawiał, że sprzedawane motocykle nie mogły mieć mocy wyższej niż 100 koni mechanicznych, ale ten został zlikwidowany z pomocą unijnych urzędników.

NAS Analytics TAG

Teraz mer Paryża, Anne Hidalgo, chce żeby właściciele motocykli i motorowerów płacili za parkowanie. To dość dziwne posunięcie biorąc pod uwagę fakt, że jednoślady przyczyniają się do zmniejszenia korków i generują mniej spalin. Coraz częściej spotykane są również elektryczne jednoślady, które są całkowicie bezemisyjne. Te argumenty to najwyraźniej za mało by uznać motocykle i motorowery za coś pożytecznego.

Na razie nie ma żadnych konkretów poza klasycznym "precz z preczem", a pomysł rodzi wiele pytań i kontrowersji. Wprowadzenie opłat za parkowanie dla motocykli i motorowerów brzmi niedorzecznie i mamy nadzieję, że pozostanie tylko w fazie pomysłu.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr