tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW zaprezentuje dwa nowe streetfightery
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW zaprezentuje dwa nowe streetfightery

Autor: Jakub Olkowski 2020.11.18, 14:59 Drukuj

Już jutro, 19 listopada, BMW planuje zaprezentować dwa nowe streetfightery. Zdaniem kolegów z motoroids.com będą oparte na platformie na S1000R i G310R.

BMW dawno nie przeprowadzało liftingu swojego power-nakeda S1000R. Motocykl oparty był na poprzedniej wersji topowego superbike'a, S1000RR, którego gruntowna modernizacja mogła zwiastować zmiany także w S1000R. Teaser przedstawia agresywnego streeta z ciekawą deską rozdzielczą i nowymi reflektorami.

NAS Analytics TAG

Stylistyka jest inspirowana modelem F900R, który zadebiutował jakiś czas temu. Nowy układ wydechowy oraz felgi przypominają te z S1000RR a układ hamulcowy przeniesiono bez zmian z superbike'a. Motocykl ma dysponować mocą rzędu 165 KM oraz 120 Nm momentu obrotowego.

Czy BMW S1000R przebije się przez bardzo silną konkurencję w postaci KTM Duke 1290, Aprilia Tuono i nowy Ducati Streetfighter? Dowiemy się wkrótce, tymczasem przygotowujemy popcorn na jutrzejszą prezentację...

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez BMWMotorrad_IN (@bmwmotorrad_in)

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr