tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2021 BMW G310R. Opis, zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2021 BMW G310R. Opis, zdjcia

Autor: Wojciech Grzesiak 2020.11.20, 09:26 Drukuj

Odświeżając swoją linię sportowych nakedów BMW nie zapomniało o modelu G310R. Motocykl doczekał się kilku zmian, które czynią go jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Seria motocykli BMW z silnikami o pojemności 313 cm3 jest skierowana przede wszystkim do początkujących motocyklistów i ma za zadanie skusić ich do wejścia w świat bawarskiej marki. Modele G310GS i G310R zostały stworzone przy współpracy z indyjskim gigantem TVS.

NAS Analytics TAG

Producent przedstawił już odświeżoną wersję GS, a teraz przyszedł czas na nakeda o oznaczeniu G310R. Najważniejsze zmiany to pojawienie się przepustnicy ride-by-wire oraz sprzęgła poślizgowego. Wygląd motocykla został nieznacznie odświeżony. Na pokładzie znajdziemy nowy reflektor LED oraz nowe kierunkowskazy.

Silnik przystosowano do spełniania normy emisji spalin Euro 5, co sprawiło, że jego moc wzrosła z 33,6 KM do 34 KM.

Dla wygody kierowcy zastosowano regulowane klamki sprzęgła i hamulca. W przypadku klamki hamulca, położenie w pozycji pierwszej będzie skutkowało zbliżeniem jej do kierownicy aż o 6 milimetrów. Motocykl będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych.

Więcej informacji na temat motocykli BMW znajdziecie na www.bmw-motorrad.pl.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr