tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW S1000R na rok 2021 - opis, zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW S1000R na rok 2021 - opis, zdjcia

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.11.19, 21:30 Drukuj

BMW S1000R na 2021 rok zostało oczywiście przystosowane do normy emisji spalin Euro 5, ale na szczęście obyło się bez strat w koniach mechanicznych, a tych na pokładzie będziemy mieli 165. Nowością jest lżejsza skrzynia biegów i przeprojektowana rama. Skoro mowa o ramie to ta, wraz z wahaczem nawiązuje do modelu S1000RR, co pozwoliło na zaoszczędzenie wagi. W punkcie centralnym rama jest węższa, co przekłada się na wygodniejszą pozycję. Motocykl jest lżejszy o 6,5 kg, z czego 5 kg zaoszczędzono na samym silniku.

NAS Analytics TAG

Co na pokładzie? BMW umieściło wyświetlacz TFT o przekątnej 6,5 cala, a w opcji Riding Modes Pro dodano tryb Dynamic Pro. Motocykl może być opcjonalnie wyposażony w system MSR, który zapobiega uślizgowi tylnego koła i wspomaga hamowanie silnikiem. W standardzie otrzymamy ABS Pro oraz Dynamic Traction Control. Nowy reflektor LED oferuje opcję doświetlania zakrętów w pakiecie Headlight Pro. Motocykl będzie dostępny w trzech kolorach. Opcjonalnie będzie można go wyposażyć w pakiet M, który pozwoli zgubić dodatkowe 4,8 kg.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr