tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Speed Triple 1200 2021. Opis, dane techniczne, zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Speed Triple 1200 2021. Opis, dane techniczne, zdjcia

Autor: Raff 2020.07.11, 15:30 Drukuj

1200 cm3, 180 KM - to odpowiedź Triumpha na rosnącą w siłę konkurencję: Ducati Streetfightera V4, KTM 1290 Super Duke R, czy, już wkrótce BMW S 1000 R. Czy nowy Speed Triple 1200 da radę w tym wyścigu?

Triumph ostro wziął się do roboty, by nadgonić straty, które spowodowali jego najwięksi konkurenci. Modele Ducati Streetfighter V4 i KTM 1290 SuperDuke R zabrały sporą część klientów, która mogłaby przecież kupić brytyjski motocykl. Gdyby był.

NAS Analytics TAG

W Hinckley praca zatem wre. Do napędu supernakeda Triumph wykorzysta nowy, trzycylindrowy silnik o pojemności 1200 cm3 i mocy około 180 KM. Jak bardzo nowa będzie jednostka napędowa, a ile zaczerpnie z dotychczasowych konstrukcji Triumpha - nie wiadomo, z całą pewnością jednak nie będzie do zdłubany i rozwiercony motor, w najgorszym razie gruntownie przeprojektowany.

Szpiegowskie zdjęcia ukazują niemal gotowy do produkcji sprzęt - w tym przypadku bogato wyposażony, między innymi w zawieszenie Ohlins, czy hamulce Brembo. Wskazuje to, że mamy do czynienia z wersją RS. Spodziewamy się również topowej elektroniki - trybów jazdy i kontroli trakcji sterowanych IMU, integracji z GoPro i mapami Google i innych.

Speed Triple 1200 pojawi się w salonach najwcześniej na wiosnę 2021 roku.

Więcej informacji o motocyklach Triumph znajdziesz na stronie https://www.triumphmotorcycles.pl/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr