tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Festival Triumph - spotkanie mionikw motocykli Triumph ju we wrzeniu na Torze Modlin!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Festival Triumph - spotkanie mionikw motocykli Triumph ju we wrzeniu na Torze Modlin!

Autor: Redakcja 2020.08.18, 13:02 Drukuj

W piątek 18 września odbędzie się wspaniała impreza dla właścicieli motocykli marki Triumph oraz ich sympatyków na maszynach innych marek. Czekają na was track day na torze, przejazd trasą turystyczną, szutrowa pętla adventure i przeprawy w stylu offroad, a do tego jazdy testowe i wspólny posiłek. Widzimy się na Torze Modlin!

Impreza "Festival Triumph" kierowana jest nie tylko do właścicieli maszyn brytyjskiej marki Triumph, mile widziani są wszyscy goście na własnych motocyklach. Jednodniowy event wystartuje w piątek 18 września o godzinie 9.00 na podwarszawskim Torze Modlin

NAS Analytics TAG

W zależności od preferowanego stylu jazdy, będziecie mogli spędzić ten dzień na kilka sposobów. Dla fanów jazdy torowej czeka kilka sesji typu track day na torze, pod czujnym instruktorskim okiem Artura Wajdy, wielokrotnego Mistrza Polski w wyścigach motocyklowych. Tu wymagane są szosowe opony, pełen strój motocyklowy oraz kask integralny lub szczękowy. 

Na tych, którzy lubią się ubrudzić i przyjadą motocyklami offowymi na kostkach, ubrani w pełen strój i wysokie buty, czeka ciężka przeprawa po zlokalizowanym na Torze Modlin odcinku specjalnym. Zabezpieczać, instruować i pomagać będą tutaj instruktorzy szkoły Proenduro.

Coś dla siebie znajdą także motocyklowi turyści. Ci, którzy preferują asfalty i klasyczną podróż, będą mogli wybrać się na malowniczą pętlę po wspaniałych okolicach na północ od Modlina. Tę grupę poprowadzą Rafał Betnarski i Konrad Bartnik, redaktorzy portalu Ścigacz.pl. Jeśli z kolei preferujecie bardziej przygodowy styl i dysponujecie odpowiednią maszyną, będzie mogli pojechać na wycieczkę w stylu adventure - tutaj przewodnikami będą instruktorzy szkoły Proenduro. 

"Festival Triumph" nie byłby tą samą imprezą bez możliwości przetestowania brytyjskich maszyn. W godzinach 14.00-18.00 będziecie mogli zapisać się na sesje testowe w następujących wariantach:

  • modele Street Triple i Speed Triple - po jednej sesji na torze

  • modele z rodziny Classic, Roadster i Rocket - na trasie asfaltowej

  • modele z rodziny Tiger - na trasie adventure

Organizatorami imprezy "Festival Triumph"Triumph Polska i Ścigacz.pl, we współpracy ze szkołą jazdy offroadowej Proenduro

Koszt uczestnictwa w imprezie to 190 zł za uczestnika na motocyklu Triumph, 290 zł za uczestnika na motocyklu innej marki oraz 50 zł za osobę towarzyszącą. W cenie wliczone są napoje oraz posiłek. Możecie się zapisywać na miejscu w dniu imprezy, w godzinach 9.00 - 11.00, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc najlepiej zrobić to wcześniej przez internet na stronach www.eventy.triumphpolska.pl lub www.scigacz.triumphpolska.pl

Tor Modlin położony jest tuż obok lotniska, pod adresem ul. Generała Wiktora Thommée 1B, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki. Dokładną lokalizację obiektu sprawdzicie na poniższej mapce:

Więcej informacji o motocyklach Triumph znajdziecie na stronie https://www.triumphmotorcycles.pl 

Fot. Marlena Dudek

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr