tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wykorzystaj pikn pogod! Tor Modlin czeka jutro na ciebie ze szkoleniem i track dayem!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wykorzystaj pikn pogod! Tor Modlin czeka jutro na ciebie ze szkoleniem i track dayem!

Autor: Raff 2020.10.03, 10:27 Drukuj

Wczesna jesień sprawiła nam prezent w postaci pięknego weekendu. To świetna okazja, by wybrać się na track day na Tor Modlin!

Na Torze Modlin zawsze można spotkać kogoś ciekawego. Atmosfera jest tutaj niepowtarzalna, dlatego tak chętnie ściągają tutaj motocykliści. Pod okiem wielokrotnego Motocyklowego Mistrza Polski Artura Wajdy można pozbyć się złych nawyków i podnieść swoje umiejętności.

NAS Analytics TAG

Niedziela zapowiada się słoneczna i ciepła - to być może ostatni dzwonek, by pośmigać na torze! Na szybko zapadający zmrok Tor Modlin także jest przygotowany - to jeden z nielicznych obiektów z rzęsistym sztucznym oświetleniem!

Wpadajcie! Szkolenie z techniki jazdy motocyklem odbędzie się w godzinach 9-15, track day od 15-18. Więcej informacji o ofercie Toru Modlin znajdziecie na stronie tormodlin.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr