tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Najfajniejsi motocyklici przywitali jesie na Torze Modlin! [ZDJCIA]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Najfajniejsi motocyklici przywitali jesie na Torze Modlin! [ZDJCIA]

Autor: Raff 2020.09.26, 19:25 Drukuj

Lato możemy uznać za zakończone. Nadejście jesieni to bynajmniej nie jest jednak powód do zakończenia sezonu motocyklowego! Na Torze Modlin wciąż trwają treningi, szkolenia i track daye!

Przyzwyczailiśmy się już, że na Torze Modlin zawsze można spotkać świetną ekipę. Ten obiekt ma w sobie coś przyjaznego, niemal rodzinnego, coś co ściąga tutaj najfajniejszych motocyklistów. Pod okiem Artura Wajdy, wielokrotnego Motocyklowego Mistrza Polski można podszlifować własne umiejętności, by doświadczyć pełnego panowania nad maszyną.

NAS Analytics TAG

Choć lato 2020 oficjalnie przeszło do historii, motocykliści łapią na Torze Modlin ostatnie promienie słońca i ostatnie ciepłe dni. Sprzyja temu rzęsiste oświetlenie toru, które pozwala ćwiczyć do późnego wieczora.

Wpadajcie do nas we wtorki, czwartki i niedziele od 17-20. Więcej informacji o ofercie Toru Modlin znajdziecie na stronie tormodlin.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr