tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Egzaminatorzy WORD te si szkol! Praktyczne warsztaty na Torze Modlin
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Egzaminatorzy WORD te si szkol! Praktyczne warsztaty na Torze Modlin

Autor: Redakcja 2020.10.27, 13:40 Drukuj

Egzaminatorzy WORD szkolili się na Torze Modlin pod okiem Artura Wajdy - naszego zaprzyjaźnionego instruktora doskonalenia techniki jazdy, wielokrotnego motocyklowego mistrza Polski.

Znaczenia takich treningów praktycznych dla jakości pracy egzaminatorów WORD nie trzeba nikomu tłumaczyć. Ludzie, którzy na co dzień weryfikują umiejętności adeptów sztuki jazdy motocyklem szkolili się na Torze Modlin pod okiem przyjaciela naszej redakcji, instruktora doskonalenia techniki jazdy Artura Wajdy.

NAS Analytics TAG

Warsztaty dla egzaminatorów WORD są specjalną formą kształcenia zawodowego, ukierunkowaną na podnoszenie kompetencji. To egzaminator decyduje o przyznaniu uprawnień do kierowania motocyklem, dlatego spoczywa na nim odpowiedzialność wynikająca z nadanych uprawnień.

Z tego powodu na zajęciach omawiane są problemy, z którymi egzaminatorzy borykają się podczas codziennej pracy w WORD. Uczestnicy zadając pytania moderowali przebieg spotkania, a Artur dwoił się i troił, aby w sposób praktyczny poprzez prezentacje dane zagadnienie rozłożyć na części i wyjaśnić.

Przebieg warsztatów został wzbogacony o prezentacje elementów z zakresu szkolenia, które prowadzone są dla motocyklistów którzy uzyskali uprawnienia kat. A. W ramach warsztatów uczestnicy mogli także zapoznać się z systemami bezpieczeństwa, jakimi dysponująca współczesne motocykle, na przykładzie motocykli Triumph, użyczonych do prezentacji przez warszawski salon marki.

Można powiedzieć, że tym razem to egzaminatorzy trafili pod ocenę specjalisty. Z dziennikarskiego obowiązku informujemy iż nikt z tego powodu nie narzekał, a we wnioskach po warsztatach przewijały się petycje o częstszą możliwość podnoszenia kompetencji w tak poprowadzonej formie praktycznej.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr