tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 To by moe ostatnia szansa by pomiga na Torze Modlin. Wpadaj w czwartek na track day!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

To by moe ostatnia szansa by pomiga na Torze Modlin. Wpadaj w czwartek na track day!

Autor: Raff 2020.10.21, 21:22 Drukuj

Czwartek zapowiada się słoneczny i ciepły - to idealny moment, by wykorzystać ostatnie chwile babiego lata i zakończyć sezon motocyklowy na kolanie!

Czy można wyobrazić sobie lepsze zakończenie sezonu, niż konkretny, intensywny trening motocyklowy na gładkiej jak stół nitce toru? Wykorzystaj ostatnie chwile ciepła by podszlifować swoje umiejętności i z odpowiednim skillem wejść w zimowy sen.

NAS Analytics TAG

Track day odbędzie się w godzinach 17-20. Koszt: 120 zł. Nie ma co się zastanawiać, wpadajcie!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr