tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklistom trudne warunki nie s straszne. Trening Pit bike na Torze Modlin
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklistom trudne warunki nie s straszne. Trening Pit bike na Torze Modlin

Autor: Artur Wajda 2021.04.07, 15:41 1 Drukuj

Pandemia mocno dała się we znaki wszystkim gałęziom gospodarki. Szczególnie nie oszczędziła branży turystyczno-sportowej. Pandemia pandemią, a życie życiem i wychodząc z takiego założenia przy zachowaniu obowiązujących obostrzeń sanitarnych w dniu wczorajszym pojawili się na Torze Modlin zawodnicy i członkowie zespołu Olsztyn Racing.

Celem wizyty było przygotowanie się do startu w pierwszych zawodach PIT Bike sezonu 2021 zaplanowanych na 10 kwietnia br. w Bydgoszczy. Opiekunem i trenerem sportowym zespołu jest Marek Szkopek, utytułowany zawodnik i członek kadry narodowej Polskiego Związku Motorowego. Jak nam powiedział założyciel i manager zespołu Bartosz Gralewicz: „Zawodnicy pod okiem Marka trenowali przez całą zimę w warunkach halowych i wypadało sprawdzić stan przygotowania ekipy w warunkach zbliżonych do tych w jakich odbywają się pierwsze zawody tego sezonu. Byliśmy wcześniej dwukrotnie zapoznawczo na Torze Modlin i stwierdziłem, że obiekt posiada unikalne walory w skali naszego kraju do przeprowadzenia ostrego przedsezonowego  treningu". Trzeba przyznać, że z uwagi na warunki pogodowe związane z temperaturą otoczenia oscylującą w okolicy 2 stopni Celsjusza nie był to tylko sprawdzian umiejętności, ale i swoisty test na poziom determinacji jaki trener potrafił wzbudzić w swoich podopiecznych.

NAS Analytics TAG

Ponieważ była to pierwsza wizyta Marka Szkopka na Torze Modlin to po skończonych zajęciach z zaciekawieniem przyjął możliwość zwiedzenia całego obiektu i poznania jego innych walorów, które zrobiły na nim miłe wrażenie.

Całość wizyty zakończyła się kubkiem gorącej czekolady zaserwowanej przez obsługę toru dla najmłodszych zawodników i deklaracją powrotu z ich strony na regularne treningi o czym jako redakcja zaangażowana w opiekę medialną aktywności motocyklowych na Torze Modlin z pewnością Was poinformujemy.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr