tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2022 Kymco AK550 ST. Opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2022 Kymco AK550 ST. Opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.11.23, 17:47 Drukuj

Na targach EICMA 2021 Kymco pokazało nową odsłonę znanego i lubianego maksi skutera AK550. Obok standardowej wersji pojawi się również ST - czyli Sport Touring.

Baza Kymco AK550 ST pozostała bez zmian. Pod owiewkami będzie pracował dwucylindrowy silnik o pojemności 550 cm3, który generuje maksymalną moc 51 KM. Producent deklaruje, że skuter może osiągnąć prędkość powyżej 160 km/h. Z elektroniki zastosowano przepustnicę ride-by-wire oraz kontrolę trakcji. Rama to aluminiowa konstrukcja z centralnie umieszczonym silnikiem. Za hamowanie odpowiadają produkty marki Brembo. Tylny amortyzator posiada regulację napięcia wstępnego sprężyny.

NAS Analytics TAG

Najważniejszym elementem, który odróżnia AK550 ST od podstawowej wersji jest szeroka i wysoka szyba z możliwością elektrycznej regulacji. Do tego mamy tempomat i podgrzewane manetki, które pozwolą na podróżowanie nawet w chłodne dni. Wyświetlacz jest podzielony na trzy sekcje i wyposażony w Kymco Noodoe - czyli system multimedialny pozwalający na podłączenie smartfona. Dzięki temu można korzystać z nawigacji, wyświetlać prognozę pogody, a nawet ustawić własne tło wyświetlacza. Zmieniono sposób uruchamiania silnika z "kółka" na przycisk "click and go". Z pozostałych funkcji można korzystać przy pomocy osobnych guzików.

Cena Kymco AK550 ST nie została podana, ale wiadomo, że maksi skuter pojawi się w pierwszej połowie 2022 roku.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr