tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 [Nowości rynkowe] Inteligentne kierunkowskazy - gadżet, który może uratować życie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

[Nowości rynkowe] Inteligentne kierunkowskazy - gadżet, który może uratować życie

Autor: Jakub Olkowski 2020.11.02, 15:40 Drukuj

Wyobraźcie sobie sytuację: nie wyłączyliście prawego kierunkowskazu i jedziecie drogą główną. Dojeżdżający z podporządkowanej samochód zmylony włączonym kierunkowskazem wyjeżdża wam przed przednie koło. Bez wchodzenia w dyskusje czyja wina, to wy jesteście poszkodowani. Jak temu zapobiec?

Wiele nowoczesnych motocykli ma zainstalowane automatycznie wyłączające się kierunkowskazy; w pozostałych, kierowcy mają dwa wyjścia: albo być czujnym, albo skorzystać z rozwiązań aftermarketowych, np zakupić moduł samoczynnego wyłączania, który po wykonaniu manewru wyłączy wasze "migacze". To chyba pierwsze takie rozwiązanie, które znaleźliśmy na rynku...

NAS Analytics TAG

Moduł nie ingeruje w mechaniczną możliwość wyłączenia kierunkowskazów i kosztuje 75 Euro. Ocenę, czy temat jest warty zainteresowania, pozostawiam wam, link do sklepu znajdziecie tutaj.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę