tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kierunkowskaz: po użyciu, wyłącz! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kierunkowskaz: po użyciu, wyłącz!

Autor: M.B. 2017.05.26, 13:06 Drukuj

Jeżeli nie wyłączysz kierunkowskazu po wykonanym manewrze, możesz wprowadzić w błąd innych użytkowników drogi. Jazda na wprost z jednoczesnym sygnalizowaniem zamiaru skrętu może się źle skończyć. Na przykład tak!

To jeden z najczęstszych błędów, jaki popełniają motocykliści. Błąd, który jest, wydawałoby się, tak błahy, że nie ma o czym mówić. A jednak, jazda prosto przez skrzyżowanie z jednoczesnym sygnalizowaniem zamiaru skrętu w prawo, czy w lewo, może doprowadzić do nieporozumienia na drodze. Fakt, nadal to my mamy pierwszeństwo, ale co z tego, skoro motocykl jest rozbity, a noga złamana… Zobaczcie ten film ku przestrodze. Tym razem mało zabrakło do tragedii…

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę