tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Radiowóz koziołkuje po zderzeniu z motocyklem - to Ukraina NAS Analytics TAG
2019 12 04 Mio rejestrator billboard
NAS Analytics TAG

Radiowóz koziołkuje po zderzeniu z motocyklem - to Ukraina

Autor: Alonzo 2017.05.21, 20:55 Drukuj

Motocykliści w zderzeniu z samochodem stoją na przegranej pozycji. Chyba, że cała sprawa ma miejsce w Rosji. Okazuje się, że takie rzeczy dzieją się też na Ukrainie. Poniższy film został nagrany właśnie w tym kraju. Jak widać, rozpędzony motocykl uderza w radiowóz, który po zderzeniu przewraca się na bok:

 

NAS Analytics TAG

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę