tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Radiowóz koziołkuje po zderzeniu z motocyklem - to Ukraina Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Radiowóz koziołkuje po zderzeniu z motocyklem - to Ukraina

Autor: Alonzo 2017.05.21, 20:55 Drukuj

Motocykliści w zderzeniu z samochodem stoją na przegranej pozycji. Chyba, że cała sprawa ma miejsce w Rosji. Okazuje się, że takie rzeczy dzieją się też na Ukrainie. Poniższy film został nagrany właśnie w tym kraju. Jak widać, rozpędzony motocykl uderza w radiowóz, który po zderzeniu przewraca się na bok:

 

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę