tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Żółtodziób i "przypadkowe" hard enduro w Rumunii [video]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Żółtodziób i "przypadkowe" hard enduro w Rumunii [video]

Autor: Marcin Jędras 2018.01.08, 11:46 Drukuj

Kumpel mówi, że ma track na dzisiejszego tripa. Ale w sumie, to fajniej będzie kawałek zboczyć i podpiąć się pod inny. To tylko 2 kilometry, więc przecież nie może być bardzo trudno…

A jednak, może być… Przekonałem się o tym w czerwcu, w Rumunii. W sumie to sam pierwszy track może okazać się już nie do końca przejezdny. A to niby dwa kilometry w linii prostej. Tylko, że tak się jechać nie da. Zasięgu nie ma, woda się kończy, a ty nocujesz w środku lasu pod gołym niebem przy ognisku. Brzmi znajomo? Tak właśnie wyglądało moje pierwsze w życiu przypadkowe hard enduro. Czy i jak próbowaliśmy to przetrwać dowiecie się z filmu:

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę