Beskid Hero: oficjalna relacja video z pierwszych w historii zawodów Hard Enduro w polskich górach

Autor: Informacja prasowa 2017.06.16, 15:35 Drukuj

02-04 czerwca na górze Żar zostały rozegrane pierwsze w historii zawody Hard Enduro w górach. Na starcie stanęło niemal 300 zawodników, którzy byli gotowi zmierzyć się z górami i trasą przygotowaną przez organizatorów. Heroiczna walka riderów z piekielnymi podjazdami, zdradliwymi wąwozami i kamienistymi potokami trwała trzy dni i zweryfikowała umiejętności oraz wolę walki zawodników.

Przypomnijmy, że w klasyfikacji generalnej zawodów pierwszy tytuł  Bohatera Beskidów czyli Beskid Hero zdobyli: David Cyprian (Czechy, Expert) i Zdenek Cyprian (Czechy, Expert Masters), Maciej Kuś (Polska, Hobby) i Maciej Juraszek (Polska, Hobby Masters). Pełne wyniki zawodów dostępne są tutaj.  

Pierwsza rywalizacja Hard Enduro w polskich górach przeszła do historii. Serdecznie dziękujemy zawodnikom za udział i walkę do końca. Niezależnie od uzyskanego przez Was wyniku, jesteście bohaterami tego wydarzenia! Dziękujemy także sponsorom, partnerom oraz wszystkim zaangażowanym w organizację pierwszej edycji Beskid Hero. To dzięki Wam pierwsza odsłona Hard Enduro w polskich górach była wyjątkowym wydarzeniem. Wreszcie podziękowania kierujemy do kibców, którzy licznie stawiali się każdego dnia i wspierali swoim dopingiem wszystkich zawodników. Do zobaczenia za rok!

Oficjalna relacja video z pierwszej edycji Beskid Hero:

Zapraszamy także do obejrzenia video prosto z trasy nakręcone przez Enduro Krzeszowice

dzień pierwszy:

dzień drugi:

oraz kilku ciekawych galerii zdjęć:

Więcej informacji o zawodach znajdziecie na stronie: www.beskidhero.com

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę