tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

Godzina ekstremalnego enduro z Grahamem Jarvisem

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.03, 10:01 Drukuj

Godzinny film z kasku Grahama Jarvisa jest świetną propozycją, jeśli macie ochotę zmęczyć się fizycznie od samego oglądania. Video pochodzi z tegorocznych zawodów Hixpania Hard Enduro i pokazuje, z jak nieludzkim wysiłkiem łączy się rywalizacja w tym sporcie.

Grahama Jarvisa nie trzeba specjalnie przedstawiać. Brytyjczyk jest legendą hard enduro i wielokrotnym zwycięzcą takich imprez jak szkockie sześciodniówki, Erzberg Rodeo czy Red Bull Romaniacs. W czasie startu w zawodach Hixpania Hard Enduro zarejestrował cały swój przejazd, od momentu biegu do zaparkowanego motocykla. Zobaczcie, z czym zmagają się na co dzień zawodnicy tej dyscypliny!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę