tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Charlotta Hard Enduro za nami! Zobaczcie filmy z tej hardkorowej imprezy!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Charlotta Hard Enduro za nami! Zobaczcie filmy z tej hardkorowej imprezy!

Autor: Zuzanna Kasperczyk 2018.06.26, 09:18 Drukuj

Zawody Charlotta Enduro Extreme udowodniły, że polski off-road stoi na wysokim poziomie. Wymagające trasy dały uczestnikom mnóstwo satysfakcji. Było co oglądać!

Tegoroczna, czwarta edycja Charlotta Enduro Extreme przyciągnęła liczne grono fanów off-roadu z różnych stron Europy i nie tylko. Na uczestników czekały zróżnicowane pod względem typu i stopnia trudności trasy, zarówno podczas prologu, który odbył się w porcie w Ustce, jak i podczas dwóch dni rywalizacji.

NAS Analytics TAG

Prolog okazał się sporym wyzwaniem. Na zawodników czekał piaszczysty odcinek na plaży, ale także bardzo trudny tor złożony z pni, opon oraz coś, co już w ubiegłym roku budziło lekką grozę - dwumetrowej średnicy rurę, którą trzeba było pokonać szczytem. Na zawodników z kategorii Pro czekał dodatkowo kamienny falochron portowy.

Drugi dzień przywitał uczestników deszczem, który zapowiedział dodatkową frajdę na trasie. Tym razem rywalizacja toczyła się w Dolinie Charlotty  - kompleksie hotelowym w pobliżu Ustki. Trasa biegła przez lasy i przygotowane odcinki specjalne. Trasa liczyła 12 kilometrów, a najlepsi pokonywali ją osiem razy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr