tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Charlotta Hard Enduro za nami! Zobaczcie filmy z tej hardkorowej imprezy!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Charlotta Hard Enduro za nami! Zobaczcie filmy z tej hardkorowej imprezy!

Autor: Zuzanna Kasperczyk 2018.06.26, 09:18 Drukuj

Zawody Charlotta Enduro Extreme udowodniły, że polski off-road stoi na wysokim poziomie. Wymagające trasy dały uczestnikom mnóstwo satysfakcji. Było co oglądać!

Tegoroczna, czwarta edycja Charlotta Enduro Extreme przyciągnęła liczne grono fanów off-roadu z różnych stron Europy i nie tylko. Na uczestników czekały zróżnicowane pod względem typu i stopnia trudności trasy, zarówno podczas prologu, który odbył się w porcie w Ustce, jak i podczas dwóch dni rywalizacji.

NAS Analytics TAG

Prolog okazał się sporym wyzwaniem. Na zawodników czekał piaszczysty odcinek na plaży, ale także bardzo trudny tor złożony z pni, opon oraz coś, co już w ubiegłym roku budziło lekką grozę - dwumetrowej średnicy rurę, którą trzeba było pokonać szczytem. Na zawodników z kategorii Pro czekał dodatkowo kamienny falochron portowy.

Drugi dzień przywitał uczestników deszczem, który zapowiedział dodatkową frajdę na trasie. Tym razem rywalizacja toczyła się w Dolinie Charlotty  - kompleksie hotelowym w pobliżu Ustki. Trasa biegła przez lasy i przygotowane odcinki specjalne. Trasa liczyła 12 kilometrów, a najlepsi pokonywali ją osiem razy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę