tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Drapak Rodeo - trzy dni ścigania bez wytchnienia

Drapak Rodeo - trzy dni ścigania bez wytchnienia

Autor: Ewelina Szkudlarek 2018.04.16, 10:22 Drukuj

Każdego roku na czeskich zawodach Drapak Enduro startuje grono polskich zawodników. Nie inaczej będzie i tym razem. Już za tydzień trzymamy kciuki i liczymy na dobre wyniki naszych!

Część z nas korzysta z pięknej pogody odpoczywając, ale są i tacy, którzy nie potrafią żyć bez sportowej rywalizacji. Do takich osób możemy zaliczyć czołówkę polskiego Super Enduro, dla której każdy dzień to nowe wyzwanie.

W tym roku Emil Juszczak, zdobywca tegorocznego tytułu V-ce Mistrza Świata i Ewa Pikosz, zajmująca II miejsce w Pucharze Polski, po raz pierwszy zawitają na kultowej czeskiej imprezie Hard Enduro - Drapak Rodeo.

Na starcie co roku staje grono polskich zawodników. W tym roku na liście startowej ciężko zliczyć wszystkie Polskie nazwiska, jednak w klasie Elite, poza Emilem, zobaczymy tylko jednego rodaka, a w klasie kobiet, wśród siedmiu zawodniczek, znalazła się jedynie Ewa. Dużym powodzeniem cieszą się niższe od Elite kategorie, czyli Hobby i Expert, gdzie zobaczymy Krzysztofa Nędzkę.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć powodzenia wszystkim naszym zawodnikom. Szczególnie Emilowi i Ewie, przed którymi stoi wielkie wyzwanie zmiany dyscypliny.

Zapewne wiecie, że super enduro jest zupełnie innym rodzajem rywalizacji, są to jednodniowe zawody z pięcioma maksymalnie 12-minutowymi startami, natomiast Drapak Rodeo to trzy dni ścigania bez wytchnienia!

Poniżej kilka próbek, jak to wygląda...

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę